Mornar BS skinija Zvezdu - Kačić fantastičan

6. prosinca 2014. u 20:38 / KLUB: VK Mornar

Velika pobjeda Mornar BS. Utakmica je obilovala preokretima. Tvrda, prava i uzbudljiva do samoga kraja. Briljatne obrane Kačića i luđačko 2. poluvrime Marinića - Kragića, te čudesni gol Shige za trijumf. VK Mornar BS - VK Crvena Zvezda 8:7

Odlična, vrhunska utakmica na bazenima u Poljudu. Pobjeda Mornar BS kao revanš za poraz u Beogradu. Mornar BS je bolje otvorio susret i golovima Bana i Ćorušića sa 2:1 završio prvu četvrtinu. U drugoj četvrtini totalno druga slika gdje Crvena Zvezda podiže ritam igre i čvršće zatvara u obrani pa su Mornarevcio izgledali nemočno u napadu dok su u obrani samo čudesnim reakcijama Kačića nisu primili još koji gol. Četvrtina je apsolutno pripala gostima iz Beograda i na poluvrime se otišlo rezultatom 2:3. Predah je došao kao naručen. Treća četvrtina je bila podjednaka gdje je Kačić nastavio izluđivati gostujuće napadaće, a pomalo se počeo buditi i Marinić -Kragić koji je postigao svoj prvi gol na utakmici, te najavio zadnju četvrtinu u kojoj je Mornar BS izgledao močno i u kojoj je i definitivno razbio Crvenu Zvezdu i na kraju zasluženo slavio. Dva gola ej uvalia Marinić - Kragić, a jedan i to onaj pobjednički Shiga. Osim Kačića na golu koji je skupija 15 obrana i Marinića - Kragića koji je zabija 3 gola, svakako treba istaknuti i nevjerojatan gol Shige koji je donio pobjedu i veliko slavlje. Mornar BS je dokazao da se može nositi sa največima.