VK Mornar

Vaterpolo klub Mornar

• Mornar remizirao kod Partizana

Mornar je remizirao kod Partizana i sada je usamljen na petom mjestu. Gosti iz Beograda su imali plus 1 na poluvremenu, ali su mornarevci u drugom malo pomalo došli do boda. VK Mornar-VK Partizan 13:13

• Mornar učvrstio petu poziciju

Mornar je u mini derbiju za sredinu tablice pobjedio direktnog konkurenta za peto mjesto. Mornare je do pobjede vodio dvojac Vrdoljak i Akrap koji su postigli 5 od 7 golova. VK Mornar-VK Šabac 7:5

• Da je bar bilo snage za zadnju

Da je bar bilo još malo snage za tu zadnju četvrtinu možda bi Mornar slavio. Ovako samo možemo reći da smo hrabro pali na kraju. VK Mornar-VK Jadran Carine 10:12

• Mornar srušio Zvezdu u Beogradu

Mornar je pobjedio Zvezdu u Beogradu. nakon lošeg ulaska u utakmicu naša ekipa se stabilizirala do poluvremena da bi na kraju sa dva gola Živkovića i Pavlovića preokrenula za pobjedu. VK Crvena zvezda-VK Mornar 8:9

• Mornar pobjedio Primorca

Mornar je u drugoj utakmici dana u Makarskoj pobjedio Primorca i tako podebljao splitsko slavlje pod Biokovom. Mladi vaterpolisti Vrdoljak i Akrap su ukupno pet postignutih golova vodili svoju ekipu do pobjede. VK Mornar-VK Primorac 8:6

• Espanol Lifante dokrajčio Mornara

Mornar je i drugi puta poražen u EK. Ortigia je slavila sa jednim golom razlike u izjednačenoj utakmici u kojoj su i jedni i drugi imali uspona i padova. Gol za pobjedu je postigao Espanol Lifante 4 sekunde prije kraja. CC Ortigia-VK Mornar 10:9

• Gadno nastradali

Mornar je gadno nastradao u prvoj utakmici 2. pretkola EL od strane Budimpešte. Prvo poluvrijeme i nije izgledalo tako loše, ali je zato drugo bilo katastrofalno. Mornar je primio 10 golova, a nije zabio niti jedan. VK Mornar-OSC Budapest 3:14

• Odlična uvertira za Europske ispite

Mornar je ovogodišnje izdanje RWP regionalne lige otvorio pobjedom protiv Partizana. VK Mornar-VK Partizan RF 10:8

• Mornar u drugom dijelu Eurocupa

Mornar je izborio drugi krug Eurocupa koji je na rasporedu od 12.-14. listopada. Dvije pobjede protiv Savone i Berlina iz tri susreta je bilo dovoljno.

• Mornar se nije osramotio

Mornar je poražen u prvom susretu polufinala pevenstva Hrvatske od favoriziranog Juga u Dubrovniku. Pali su Zdejini momci, ali su pružili solidnu partiju. VK Jug CO-VK Mornar 13:7