VK Mornar

Vaterpolo klub Mornar

• Veliki povratak Mornara

Mornar je napravio pravi mali podvig u Šabcu. Gubili su naši momci 12:6 i na kraju došli do vrijednoga boda. Šabac-Mornar 12:12

• Mornar došao do prve pobjede

Mornar je dočekao prvu pobjedu u RWP ligi. Dugo su lomili otpor gostiju iz Budve koji su i definitivno ostali bez goriva u drugom poluvremenu kada je susret i prelomljen. Mornar-Budva 10:6

• Mornar se oprostio od Europe

Mornar se drugim porazom oprostio od Europe. U trečoj utakmici im je trebala pobjeda od tri gola razlike, ali su Burićevi momci ponovili blijedu partiju iz prvog susreta. VK Mornar - CE Mediterrani 6:10

• Razbili autsajdere

Mornar je ubilježio prvu pobjedu na turniru koja im neće puno značiti ako sutra ne pobjede. Belgijski autsajderi nisu pružili nikakav otpor u ovoj utakmici. VK Mornar-AZSC Antwerp 18:7

• Pali u drugom poluvremenu

Mladi mornarevci su se dobro držali u prvom europskom ispitu. Vodili su prvo poluvrijeme, ali u drugome su popustili i izgubili prvu utakmicu što bitno kompromitira želje za prolazom u daljnje natjecanje. VK Mornar-CN Mataro 5:7

• Jadran treči, Mornar četvrti

Jadran je dobio i drugu utakmicu i potvrdio treče mjesto u Prvenstvu Hrvatske. Jadranaši su tako dobili brončano odličje te će se, kao i u prošloj sezoni, kroz kvalifikacije imati priliku probiti u Ligu prvaka. VK Mornar-VK Jadran 9:13

• Mladost u finalu

Mladost ide u finale prvenstva. Sukladno očekivanjima Mornar nije uspio parirati goropadnim zagrepčanima više od jedne četvrtine. VK Mornar-HAVK Mladost 7:12

• Mornar preko POŠK-a u polufinale

I u drugoj utakmici Mornar je bio bolji od POŠK-a. Prvu su dobili 9:7, drugu još uvjerljivije i plasirali se u polufinale Prvenstva Hrvatske gdje ih čeka zagrebačka Mladost. VK Mornar - OVK POŠK 15:9

• Jadran devastirao Mornara

Gradski derbi koji to uistinu više i nije je pripao družini sa Zvončaca. Mornar do kraja mirno plovi na sredini tablice, a Jadran čvrsto drži četvrtu poziciju i priprema se fa FF protiv Mladosti. VK Mornar - VK Jadran 10:20

• Mornar namučio lidera prvenstva

Mornarevci su odigrali odličnu utakmicu u kojoj su na kraju ostali kratki samo jedan gol. Šteta što njihov trud na kraju nije nagrađen pogotkom za poravnanje. VK Mornar-HAVK Mladost 12:13