VK Mornar

Vaterpolo klub Mornar

• Neizvjesnost trajala jednu četvrtinu

Samo jednu četvrtinu su gledatelji imali prilike uživati u rezultatskoj neizvjesnosti, a onda je Mornar BS pojačao ritam i preko raspoloženog Viskovića otišao na nedostižnu prednost. VK Mornar BS-OVK POŠK 15:9

• Mornar prvi

Mornarevci su prvi. Za kraj je pala jaka ruska ekipa. Što drugo reči nakon ovakvog turnira osim svaka čast na prikazanom. Prvi od 6 ekipa je stvarno odličan rezultat, a ekipa je mlada i napreduje. VK Mornar BS - VK Sintez 11:9

• Veličanstvena pobjeda Mornara BS

Pregazili talijane kao plitak potok. Tako bi se mogla opisati večerašnja utakmica na Poljudu u kojoj je Mornar BS krajem treče četvrtine prešao u osjetnije vodstvo i do kraja potopio protivnika, VK Mornar BS - VK Circolo Canottieri 15:8

• Frustracija jutrošnjeg poraza zaliječena pobjedom

Mornarevci su na najbolji mogući način ispali gorak jutarnji poraz od ruske ekipe. Nastradali su i ti gadno simpatični nizozemci. Mornar BS je ovom pobjedom izborio prolaz u drugi krug Eurocupa. VK Videx GZC Donk - VK Mornar BS 10:22

• Rusi misle ozbiljno

Mornar Brodospas je gadno nastradao na jutarnjoj matineji. Ruski sastav je izgledao močno, a mornarevci niti u jednom trenutku nisu uspjeli parirati. VK Mornar BS - VK Kinef 15:10

• Mornar BS - uspješan start

Mornarevci su se relativno lako obračunali sa francuskim predstavnikom. Svaku četvrtinu su dobili osim treče kada su gosti bili ravnopravni. Prvo ime susreta je Antonio Buha sa tri postignuta gola. VK Mornar BS-VK Olimpique Nica 10:7

• Na jugu ništa novoga - Mornar BS poražen

Ništa novoga na otvaranju regionalne lige u vaterpolu nismo vidjeli u Dubrovniku. Jug razigran i dominantan, Mornar BS standardno u podređenom položaju i mislima na drugo kolo gdje bi se možda mogao uhvatiti koji bod. VK Jug-VK Mornar BS 4:10

• Mornar BS poklekao na kraju

Mornarevci su izgubili i drugu utakmicu za treće mjesto u PH. Mjesto koje će voditi do Lige prvaka sljedeće sezone. Mornar je još jednom bio tako blizu a tako daleko. Mladost je prvi put povela pri kraju i pobjedila. VK Mornar BS-HAVK Mladost 9:11

• U drami na Savi, Mornar BS kratak za gol

U dvoboju za 3.mjesto Mornara je vodio sa tri gola razlike. Mladost se nekim čudom uspila škapulat i onda je uslijedila nevjerovatna završnica. Peterac za Mladost i gol šansa za Mornar BS koju je Pavić obranija. HAVK Mladost - VK Morna BS 11:10

• Primorje EB prošlo kroz pakao do finala

Mornar BS je odigrao veličanstvenu utakmicu koja je na žalost završena minimalnim porazom. Imao je Mornar dva puta +2, ali nisu izdržali. Šteta jer preskupa riječka ekipa nije zaslužila pobjedu. VK Mornar BS - VK Primorje EB 7:8