KK Split

Košarkaški klub Split

• Kad je drama tu je "DAMA"

Kvarner 2010 je skinut, ali opet uz tešku muku. Nakon mirnog prvog dijela i strpljivo građenih plus 12, treča četvrtina je otišla na stranu domačina i opet je sve bilo na početku. A onda je Rančić počeo stavljati trice. Kvarner 2010-KK Split 81:88

• Širko triple double

Nakon dugo vremena je utakmica na Gripama odigrana bez grča. Škrljevo je bilo lak protivnik kojega je ipak trebalo pobijediti. Opet smo gledali Širko show, a pridružio mu se Kanaet. KK Split-KK Škrljevo 78:71

• Žuti ne daju primat-Kedžo 27 Pts

Pala je dakle i uvijek neugodna Gorica. Ekipa koja žutima uvijek stvara probleme ovoga puta nije imala šanse pored raspoloženog Splita u čijim redovima je briljirao Kedžo.KK Gorica-KK Split 60:79

• Probuđena obrana i Širko show dobili utakmicu

Žuti opet slave u dramatičnoj završnici. Osijek je igrao odlično sve do 6 minuta prije kraja, a onda je proradila obrana i Širko show koji je po tko zna koji puta ove godine zapalio Gripe. KK Split-KK VROS Osijek 84:80

• Školska dvorana prožvakana - Kedžo MVP

Žuti su u školskoj dvorani na istome onome mjestu gdje su spašavali prvoligaški život upisali novu vrijednu pobjedu prema željenome cilju. Niti ova nije bila laka, a prava je sreča da je Kedžo imao svoj dan. KK Hermes Analitica- KK Split 69:76

• Zadar izbacio Split iz kupa

Furioznom prvom četvrtinom Zadar je presudio Splitu u kupu Hrvatske. Do kraja susreta plavi su samo održavali vodstvo i žute još jednom učinili nemočnima. KK Zadar-KK Split 80:64

• Poraženi ali ne i napušteni

Žuti su pretrpjeli prvi poraz na Gripama. Pali su junački u produžecima. I unatoć tome za nas su pobjednici. Ovoga puta nitko nije napustio dvoranu prije kraja utakmice. KK Split-KK Zadar 91:94

• Kralj Henrik XXXI

Jugoplastika je opet pobjedila, ali ovoga puta protiv najozbiljnijeg konkurenta. Žuti su veći dio utakmice bili u zaostatku i opasno visili. A onda se opet ukazao on Kralj Henrik XXXI Širko. KK Split-GKK Šibenik 107:106

• Sjajna pobjeda u Sinju

Malo se tko ovome nadao a pogotovo nisu momci koji igraju za Alkara. Dominacija od prve do zadnje minute i nestvarnih +37. Henrik Širko je ostvario double-double. KK Alkar -KK Split 56:93

• ŠIRKO ZAKUCAO CEDEVITU

U fanatičnoj atmosferi Split je zasluženo slavio protiv stare dobre mušterije Cedevite. Pobjedu je donijela vrhunska obrana, a Cedevitu su u igri držali igrači žuta srca Babić i Katić. KK Split-KK Cedevita 66:63