KK Split

Košarkaški klub Split

• Agonija se nastavlja

Zagreb je apsolutno zasluženo pobijedio. Sve je u ovome susretu riješeno početkom drugog poluvremena kada je Zagreb napravio seriju od 11-0, a Split u pet minuta nije postigao koš. KK Zagreb - KK Split 94:76

• Fenjeraški trio-rio pobijedio Split

Darda je upisala prvu pobjedu u prvenstvu. Morali su jednom prekinuti crni niz, ali pitanje je zašto baš sa Splitom. Domaći trener je sa pet igraća odigrao i pobijedio. Trojica su pogodila čak 79 poena. KK VROS Darda - KK Split 94:87

• Mimica zatrpao koš Broda

U izjednačenoj utakmici žuti su minimalnom prednošću odnijeli još jednu domaću pobjedu. Raspoloženi Mimica je bio jednostavno nezaustavljiv sa 26 koševa, a pripomogao je i Najev sa 17 koševa. KK Split - KK Slavonski Brod 79:77

• Žutima prerano procurilo u obrani

Žuti sa gostovanja donose još jedan poraz. Već treči ove sezone. Stopostotni učinak. Niti ovoga puta obrana nije funkcionirala pa su igrači Jollya već u prvoj četvrtini pogodili 30 poena. KK Jolly JBS - KK Split 89:71

• Odlični Najev i raspoloženi Mimica za pobjedu

Žuti su u potpunosti shvatili želje svoga trenera Nazora, a to je pobjeda i samo pobjeda. Gosti su nadigrani u svim segmentima igre. Briljirali su Najev sa 18 koševa i 13 skokova, te Mimica sa 26 koševa. KK Split - KK Križevci 91:81.

• SRAMOTA

Žuti su se propisno osramotili na gostovanju u Sinju. To naravno ništa ne umanjuje zasluženu pobjedu Alkara. Ovo je drugi visoki poraz u prvenstvu i drugi poraz na gostovanju. KK Alkar - KK Split 105:69

• Žuti slomili uporne zagorce

Žuta podmornica je opet u akciji. Gosti su deboto cilu utakmicu imali prednost, ali im to nije bilo dovoljno za pobjedu.Zadnja četvrtina je presudila. KK Split - KK Zabok 77:71

• Premijera kao noćna mora

Nema dobrih vijesti za splitske košarkaše. Na Kvarneru ih je dočekao motivirani domačin koji je na krilima Radića doslovno demolirao žutu podmornicu. Za nikad slabiji Split je najbolje odigrao Najev. KK Kvarner 2010 - KK Split 95:64

• Maccabi je odveja Vuju

Na rastanku se uvik pusti koja suza, ali je ovaj rastanak nekako bio drugačiji. Vujčić ide u Maccabia za sportskog direktora, a Jugoplastika je došla do kraja preoblikovanja i kreće u novi život. Suza stoga nije bilo, bar ne onih koje se vide.

• Završena je turbulentna sezona

Splitski žuti su završili natjecanje za ovu sezonu. Na veliki odmor i pospremanje kuće se odlazi sa porazom i šestim mjestom na tablici.U Rijeci je ipak bolji i konkretniji bio domaćin, pogotovo u zadnjoj četvrtini. KK Kvarner 2010 - KK Split 79:64