KK Split

Košarkaški klub Split

• Mravi zaustavili žute

Košarkašima Zagreba je trebala samo jedna ozbiljna četvrtina da poraze Split na Gripama. Utakmica je u prvome dijelu bila izjednačena, ali je treća četvrtina u potpunosti pripala gostima. KK Split - KK Zagreb 77:89

• Peta pobjeda u nizu

Žuta podmornica igra sve bolje i bolje. Protivnici padaju jedan za drugim. Ovoga puta su olako obračunali sa VROS Dardom koja je istorpedirana sa parketa na Gripama. KK Split - KK VROS Darda 83:72.

• Pobjednički niz se nastavlja

Pobjednički niz se nastavlja, a osovina Subotić, Najev, Mimica potpisuje i četvrtu pobjedu za redom. Sjajnim otvaranjem susreta su riješili sve dvojbe. Nakon prve četvrtine je vodstvo bilo dvoznamenkasto. KK Slavonski Brod - KK Split 78:92

• Žuti orkestar bacio Jolly na koljena

Žuti orkestar pod ravnanjem maestra Subotića je pregazio Jolly-a. Na poluvremenu je gospodin Stojanović napustio dvoranu jer je znao da pomoći nema. Napredak u igri Splita je vidljiv i to veseli. KK Split - KK Kolly JBS 98:86

• U 13. kolu prva gostujuća pobjeda

Košarkaši Splita su upecali žapce i upisali svoju prvu gostujuću pobjedu ove sezone. Trijumf je još i vrjedniji kada se zna da su bodovi otkinuti direktnim konkurentima u borbi za opstanak. KK Križevci - KK Split 83:92

• Vrijedna pobjeda za nastavak sezone

Splitski žuti su pred dobro popunjenim tribinama odigrali muški i zaslužili pobjedu. Posebno su dobro odigrali prvo poluvrijeme kada je Alkar bio u konopcima. S obzirom na stanje na tablici ova pobjeda je zlata vrijedna. KK Split - KK Alkar 79:68

• Katastrofalno 2.poluvrijeme žutima donijelo poraz

Žuti su imali + 10 u prvom dijelu utakmice i izgledali dobro. Povratkom sa odmora na parket je izašla neka druga ekipa žutih Katastrofalna obrana je uništila svaku nadu da se sa gostovanja može kući doći sa pobjedom. KK Zabok-KK Split 96:80

• Žuti opet lošiji od Kvarnera

Neki novi momci uz već prokušane legionare nisu uspjeli pobijediti Kvarner koji nije odigrao bog zna što. Sve u svemu žuti su se držali u utakmici do zadnje četvrtine kada su gosti stisli gas i otišli do pobjede. KK Split - KK Kvarner 2010 73:84.

• Jukić promašio prolaz

Nevjerojatnu utakmicu su na Gripama odigrali Split i Kvarner. Kvarner je odnio prvo poluvrijeme dok je drugo pripalo Splitu. Subotić je postigao čak 33 koša, ali je Jukić u šutu za pobjedu bio neprecizan. KK Split - KK Kvarner 2010 84:86.

• Želja za pobjedom izraženija kod Šibenčana

Šibenik je agresivnijom igrom i velikom požrtvovnošću svojih igrača nadvisio košarkaše Splita. Iako su Splićani u prvom poluvremenu imali vodstvo nisu pokazali ama baš ništa čime bi zaslužili pobjedu. KK Split - GKK Šibenik 83:88