Košarkaški klub Split

• Žuti bogatiji za playa - Glavinić se vraća kući

Splitski žuti još uvik nisu na onom nivou koji očekujemo za klub takvog renomea. Na pola sezone može se reći kako je bilo vidljivo da nedostaje iskusan play. Angažiranjem Josipa Glavinića taj će segment igre biti znatno unaprijeđen.

• Žuti se oprostili od kupa - Jolly JB slavio

Žuti su se dobro držali u prvom poluvrimenu utakmice. Taj dio su završili sa vodstvom od 4 razlike i sa velikim nadama ušli u drugi dio u kojemu je kratka klupa i nedostatak ozljeđenih igrača presudio. KK Jolly JB - KK Split 85:75

• Žuti slavili u neizvjesnoj završnici - Kedžo 29p

Košarkaši Splita su odigrali još jednu neizvjesnu utakmicu u kojoj su na kraju ipak zasluženo slavili. Napokon je ostvarena jedna tijesna pobjeda, ali vrlo skup s obzirom na ozljede Filipovića i Tešije. KK Split KK Slavonski Brod 83:79

• Opet malo nedostajalo

Žuti su još jednom posustali u završnici utakmice. Nakon Kaštela i Gorice na red je došao i Kvarner 2010 koji je otprilike na isti način došao do pobjede protiv Splita. Malo fali, ali nešto fali. KK Kvarner 2010 - KK Split 73:69
    .

• Split izgubio utakmicu sezone - Mimica 35 koševa

Žuti nisu uspijeli u namjeri da obrane utvrdu Gripe. Prvi domaći poraz je došao u utakmici sezone kako je rekao trener
    Vulić. Pet faulova Filipovića su doveli žute u probleme na poziciji playa što ih je koštalo poraza. KK Split - KK Gorica 83:87

• Jolly JB slavio - Katura najbolji pojedinac

Košarkaši Splita jos jednom ove sezone sa gostovanja dolaze praznih ruku. Jolly JB je odigrao mirnije i pametnije. Kod Splita veseli igra Đuguma koji je upisao double-double 16 koševa i 10 skokova. KK Jolly JB - KK Split 70:63

• Visoka pobjeda žutih

Riječi trenera Vulića kako je najteže igrati nakon pauze već su u prvih pet minuta utakmice izgubile svoje značenje. Naime već tada je Osijek izgledao kao razbijena vojska, a mogli su i gore završit. KK Split -KK Vrijedonosnice Osijek 81:65

• Pukli u zadnjoj četvrtini

Žuti su vodili cilu utakmicu, održavali prednost i bili bolja ekipa sve do te zadnje četvrtine kad ih više ništa nije išlo. Zatajia je šut, obrana je bila spora a spretni i sretni Kaštelani su došli do pobjede. KK Ribola Kaštela - KK Split 85:83

• Pobjeda - zadnja četvrtina putokaz za dalje

Teško je reći da su žuti pregazili Zabok. Iako na kraju rezultat sugerira sigurnu pobjedu to baš nije bilo tako. Tek u zadnjoj četvtini kada se digao nivo obrane je sve izgledalo puno bolje, a onda je krenuo i koš. KK Split - KK Zabok 78:64.

• Težak poraz u Trnskome - Mimica najbolji od žutih

Split i dalje ne zna za pobjedu u gostima. Zagreb je u svojoj dvorani zasluženo slavio. Spličani su se prije susreta pribojavali Vukovića, ali ih je dokrajčio Radić sa 26p. Mimica je jedini od žutih zadovoljio. KK Zagreb - KK Split 90:69