KK Split

Košarkaški klub Split

• Split razbijen u Sinju

Pobjednička serija je brutalno prekinuta u Sinju. Alkar je doslovno pregazio žute več u 2.četvrtini koji se nisu od toga šoka oporavili do kraja utakmice. KK Alkar-KK Split 78:62

• Pao je i Osijek-treča pobjeda u nizu

Dugo su se žuti mučili da dođu do treče pobjede u nizu. Osijek je u prvom poluvrimenui stvarao velike probleme žutima. A onda je stvari u svoje ruke preuzeo Subotić koji je rješio pitanje pobjednika KK Split-KK VROS Osijek 69:61

• Drama u Zaboku-druga pobjeda žutih

Žuti su dobili Zabok.Druga pobjeda iz 2 kola je odličan uvod u sezonu. Od visokog vodstva iz 1.četvrtine do velikog pada u 3.četvrtini i pobjede na kraju. Najbolji igrač utakmice Toni Dijan sa 22p i 9 skokova. Učinak iz igre 100%. Zabok-Split 77:79

• Rapsodija u žutome

Kakav početak sezone za splitske žute. Skoro stotka na otvaranju kontra Jollya. Ako se po jutru dan poznaje onda bi ova godina mogla bit prekretnica u novom životu košarkaškog giganta sa Gripa. KK Split-KK Jolly JBS 97:79

• Žuti izborili opstanak

Split je završio jednu od težih sezona u povijesti. Doduše žuti su u bivšoj državi znali igrati drugu ligu, ali igranje druge lige u RH bi bilo ispod svake razine. U dvije kvalifikacijske utakmice, dvije pobjede. KK Split - KK Hermes Analitica 91:79

• Jugoplastika iskemijala pobjedu

KK Split je došao do velike pobjede u kemijskoj školi u zagrebačkom kvartu Vrbik. Žuti su pretrčali protivnika ponajprije zahvaljujući Filipoviću. Kada se tome pridoda Markulinovih 21 p uz 5 trica.KK Hermes Analitica - KK Split 90:103

• Hermes Analitica za ostanak u ligi

Hermes Analitica je pobjedila Podravac i tako izborila pravo na dvije utakmice kvalifikacija protiv Splita za ulazak u 1.A ligu. Prva utakmica se igra u utorak u Zagrebu, a uzvrat na Gripama u subotu. Sretno žuti.

• Hermes Analitika ili Podravac za ostanak u ligi

Nakon zadnjeg kola bar je nešto jasnije, a to je da će žuti morati igrat kvalifikacijske utakmice za ostanak u 1.A ligi. Gorica je očekivano dobila Kaštela, pa će Split pričekati još jedan dan da sazna protivnika. Hermes Analitika ili Podravac.

• Kiša i Bariša potopili Goricu

U zadnjoj utakmici LZO u Splitu je padala kiša koja je odgodila početak utakmice za uru vrimena. I kada je napokon počelo Bariša Krasić je nezadovoljan jednom odlukom udario sudca i potopio sve nade za goste. KK Split - KK Gorica 99:66