ŽNK Split

Ženski nogometni klub Split

• Pezelj i Dujmović hat-trick

Split lagano brodi prema završnom obračunu sa Osijekom koji će odlučiti prvaka Hrvatske. naše djevojke su danas bile iznimno golgeterski raspoložene. Pezelj i dujmović su postigle hat-trick. ŽNK Split - ŽNK Neretva 13:0

• Pezelj i Medić za nova tri boda

Crvene su uzele tri boda u nastavku prvenstva i dalje drže korak sa vodećim Osijekom. Pezelj je načela mrežu domačih u prvome poluvremenu dok je pobjedu potvrdila Medić u drugome. ŽNK Katarina Zrinski-ŽNK Split 0:2

• Magloviti poraz u Osijeku

Split je poražen u maglovitom Osijeku. Utakmica je odigrana na rubu neregularnosti zbog magle. Drugo poluvrijeme je kasnilo 15-ak minuta, a domače su se uz sudački poguranac bolje snašle u vremenskim neuvjetima. ŽNK Osijek-ŽNK Split 1:0

• Lubina probila bunker Dinama

Dinamo je došao u Split skupo prodati kožu. Bunker plavih je držao neko vrijeme, a onda je Lubina otvorila vrata pobjedi. U drugom dijelu još je dala jedan gol za potvrdu pobjede. Split - Dinamo 2:0

• Crvene i dalje gaze sve pred sobom

Crveni stroj i dalje nezaustavljivo melje sve pred sobom. Svu njihovu silinu danas su na svojoj koži osjetile gošće iz Čakovca. Golijadu su sa dva hat-tricka začinile Lubina i Bošnjak. Split-Katarina Zrinski 16:0

• Crvene i drugu dobile sa nulom

Crvene su svladale Lepoglavu i svoju mrežu ostavile netaknutom i u drugom kolu. Hat-trick je zabila Bošnjak, a golove su još postigle Bukač, Gegollaj, Hadžić i Dujmović. Split-Lepoglava 7:0

• Još jedan minimalni poraz

Nogometašice Splita su ubilježile i svoj drugi poraz u premijernom nastupu u Ligi prvaka. Nisu se naše djevojke osramotile. Dapaće dojam je puno bolji od rezultata. Strijelac jedinog gola je bila Dujmović. Minsk-ŽNK Split 2:1

• Split izgubio dobivenu utakmicu

Split je imao na konopcima favorizirane Ukrajinke. Naše cure su golovima Lubine i Pedić vodile do zadnje minute susreta, a onda su domačinke izjednačile iz penala i na kraju u 3. minuti nadoknade došle do pobjede. ŽNK Split - Zhytlobud - 1 2:3

• Dvostruka kruna Splita

Crvene su obranile naslov u kupu. Golom najbolje igračice susreta Ive Bukač u 81. minuti direktno iz kornera dolaze do duple krune u ovoj iznimnoj sezoni. ŽNK Osijek-ŽNK Split 0:1

• Split je novi prvak Hrvatske

Ženski nogometni klub Split je novi prvak Hrvatske. Cure su odigrale fantastično. Kada su opasno visile i gubile 3:1 žestoko su odgovorile i izjednačile za titulu. Jel moglo lakše moglo je, jel moglo slađe nije. ŽNK Osijek-ŽNK Split 3:3