ŽNK Split

Ženski nogometni klub Split

• Spličanke uzele tri boda u ZG

Crvene su u ZG u derbiju kola uzele sva tri boda čime su se opet vratile u igru. Zanimljivost ove utakmice leži u tome da je oba gola za Split postigla Bukovec koja je prvo poluvrijeme branila. Agram-Split 1:2

• Osijek slavio u derbiju

Osijek je slavio u derbiju u Splitu čime je napravio veliki korak ka obrani naslova prvaka Hrvatske. Crvene su dale sve od sebe, imale svoje prilike koje nisu iskoristile i na kraju minimalno izgubile. Split-Osijek 0:1

• Zajmi u 90-oj za pobjedu Splita

Split je golom Zajmi u zadnjoj minuti utakmice došao do nove pobjede u prvenstvu. Teška ali slatka pobjeda crvenih. Split-Dinamo 1:0

• Crvene uzele kup

Crvene su uzele kup u ludoj utakmici u Zagrebu. Dva puta su se vračale iz rezultatskog deficita da bi na kraju majstorskim golom Hadžić došle do trofeja Split-Dinamo 3:2

• Split bolji od Dinama

Split je bio bolji od Dinama i uknjižio nova tri boda. Tri boda koja mu neće biti dovoljna ni za šta drugo osim potvrde drugog mjesta u prvenstvu, jer je Osijek danas pobjedio Agram i matematički potvrdio titulu. Split-Dinamo 2:1

• Split bolji od Osijeka

Split je danas bio bolji od Osijeka i zasluženo slavio u derbiju prvenstva. Split - Osijek 3:1

• Crvene slavile u gradskom derbiju

Crvene su slavile u zanimljivom gradskom derbiju odigranome u Parku mladeži. Split-Hajduk Split 3:2

• Split šokiran na Parku mladeži

Split je doslovno šokiran na Parku mladeži. Naše djevojke se nisu niti oporavile od poraza u Osijeku, a dočekao ih je još jedan i to mnogo teži. Na domačem terenu su razbijene od strane odličnih gošći iz Zagreba. Split-Agram 2:5

• Osijek slavi

Osijek slavi jer je dobio Splita i jer je titula sa ova tri boda najvjerojatnije osigurana. Igra se doduše još utakmica, ali teško je vjerovati da se išta može promijeniti.
    Osijek-Split 2:1

• Penal presudio pobjednice

U najvećoj utakmici hrvatskog ženskog nogometa pobjedio je Osijek. Gol odluke pao je iz penala kojega je sigurno realizirala Lojna što je u ovoj tvrdoj utakmici bilo dovoljno za tri boda. ŽNK Split-ŽNK Osijek 0:1