ŽARK Split

Ženski rukometni klub Split

• Prva pobjeda u sezoni

Split je došao do prve pobjede i prvih bodova sezone. Zmag je naletio na raspoloženiji sastav predvođen Kljaković-Gašpić koja je ukrcala 10 golova. ŽARK Split-ŽRK Umag 29:24

• Akademke do važnih bodova

Akademke su ugrabile važnu pobjedu koja budi nadu u prvoligaški opstanak. U iznimno interesantnoj utakmici domaći sastav je ponajprije zahvaljujući izuzetnoj borbenosti došao do velikog slavlja. ŽARK Split - ŽRK Zrinski 28:27

• Kežić za pobjedu Splita 2010

U gradskom derbiju je bilo uzbudljivo do kraja. Macan je držala akademke u igri, a u finišu je Martina Čović poravnala rezultat dok je Renate Kežić u zadnjoj minuti utakmice pogodila za pobjedu 2010. ŽARK Split - ŽRK Split 2010 26:27

• Akademke pobijedile Osijeka

Akademke su u utakmici koja život znači pobijedile konkurente za ispadanje iz lige. Osijek je i dalje ispred naših cura,ali sada sa minimalnom bodovnom prednošću. Izvrsna je bila Pintar sa 100% realizacijom i 9 golova. ŽARK Split - ŽRK Osijek 27:24

• Pukle u zadnjih 10 minuta

Odlično su se akademke borile veči dio Utakmice. Gotovo 50 minuta se igralo gol za gol, a onda je stalo. U zadnjih 10 minuta su postigle samo jedan gol. ŽARK Split - ŽRK Trešnjevka 20:23.

• Akademke slavile u derbiju začelja

ŽARK Split je pobjedio u derbiju začelja i tako se dodatno odljepio sa dna tablice. Naše djevojke su večim dijelom ove utakmice bile bolji suparnik i apsolutno su zasluženo slavile. ŽARK Split - ŽRK Đakovo 28:23

• Prva pobjeda Splita - Elez uništila Zamet

Splitske akademke su večeras ostvarile prvu prvoligašku pobjedu u ovoj sezoni. Nakon četiri poraza od kojih su neki bili posljedica neiskustva stigla je i velika pobjeda kontra Zameta. ŽARK Split - ŽRK Zamet 28:26

• Kratke za gol - treči poraz

Igračice ŽARK Splita još uvijek ne znaju za pobjedu u prvoligaškim društvu.Debitantice tako sigurno klize prema dnu prvenstvene ljestvice. Na današnjoj utakmici su u finišu prokockale +2. ŽARK Split-ŽRK Umag 20:21

• San o FF kupa trajao 1.poluvrijeme

Zamet je uvjerljivo slavio na Gripama. Crvene su dale sve od sebe da utakmicu učine neizvjesnijom. Prvo poluvrijeme su čak i dobile 12:10, ali u drugome dijelu sve je sjelo na svoje mjesto i riječka ekipa ide u FF kupa. ŽRK Split - ŽRK Zamet 19:30.

• Prva liga sve dalje

Sinjanke su lakoćom pobijedile Splita čime su ih udaljile od zacrtanoga cilja. Ovim porazom je Split praktički i zatvorio vrata prolaza u viši rang, jer sada više ne ovise o same o sebi. ŽRK Sinj-ŽRK Split 23:14