Malo-nogometni klub Split

• Barcelona sa drugog planeta

Inžinjeri su pregaženi u susretu u kojemu je Barcelona pokazala sav raskoš malonogometne igre. Prvak Europe je premoćan. MNK Split - FC Barcelona 0:18

• Inženjeri nastavljaju svoj europski put

Elite group se i službeno zove faza natjecanja u Ligi prvaka gdje nastupaju splitski malonogometaši. Između četri ekipe u FF prolazi samo pobjednik grupe.

• Inženjeri opet pobjeđuju

Nakon neugodnog poraza na početku prvenstva Hrvatski prvak se vratio starim navikama, a to su svakako pobjede. Split Brodosplit inženjering - Petrinjčica Idis 3:1

• Stiglo je novo vrijeme

Novo vrijeme iz Makarske je na splitskim Gripama pregazilo prvaka Hrvatske malonogometaše Splita. Prvo poluvrijeme je završilo bez golova, a prava kanonada je uslijedila u drugome dijelu. Split - Novo vrijeme 1:6

• Starta i mali balun

U petak na Gripama starta malonogometna liga. Po svemu sudeći ovo bi mogla biti jedna od najizjednačenijih sezona do sada. MNK Split je doživio totalnu rekonstrukciju ekipe.

• Elitna faza donila europskog prvaka

Malonogometaši Splita su saznali protivnike elitne faze Lige prvaka. Žrijeb je iznimno atraktivan. Uz našeg prvaka u grupi se nalaze Litija Laško koji su i domćini turnira, Araz Nakhichevan iz Azerbejđana, te Europski prvak Barcelona.

• Dinamo sa neke druge planete

Igrači Dinama su pokazali da su klasa više od našeg prvaka. Split nije imao ama baš nikakve šanse za uspjeh. Rezultat visok, ali i realan. Split-Dinamo Moskva 1:11

• Dinamo prejak za bjeloruse

Moskovski Dinamo je u drugome danu turnira očekivano odnija pobjedu nad bjeloruskom ekipom i time potvrdio ulazak Splita u četvrtfinale Lige prvaka. Dinamo Moskva - Lidselmash Lida 5:1

• Minimalnom pobjedom među elitu

Malonogometaši Splita su golom Saše Subotića iz prvog poluvrimena slavili protiv solidne bjeloruske ekipe, te širom otvorili vrata četvrtfinalu Lige prvaka. MNK Split - Lidselmash Lida 1:0

• Fešta malog baluna na Gripama

Splitski malonogometaši od dans u Velikoj dvorani SC Gripe u trokoraku sa ruskom i bjeloruskom ekipom traže prolaz među 16 najboljih ekipa Europe. U sljedeći krug prolaze dvije ekipe.