Malo-nogometni klub Split

• Ispustili pobjedu sedam sekunda prije kraja

Bila je to malonogometna utakmica za sladokusce. Solin je cijelu utakmicu vodija, a uporni Split stiza rezultat. Kada su napokon prešli u vodstvo nisu ga sačuvali. Split Tommy - Solin Staročeško 6:6.

• U zadnjim trenucima utakmice spašavali obraz

Muke po malonogometašima nikako da dođu kraju. U više nego dramatičnom dvoboju drugoligaši iz Broda su imali sve. Dvije minute prije kraja na pomolu je bila senzacija, ali su spličani ipak dali gol za prolaz. MNK Split Tommy - MNK Brod 3:4

• Korak nazad u Kninu

Nakon pobjede u prethodnom kolu malonogometaši Splita su u Kninu napravili korak nazad. Iako su se nadali uknjižiti nova tri boda ostali su kratkih rukava.

• U dramatičnoj završnici Split - TOMMY trijumfirao

Malonogometaši Split-TOMMY-a su ostvarili vrlo važnu i vrijednu pobjedu kontra Alumnusa. Pobjeda je to vrijedna bijega sa dna tablice i vračanja poljuljanog samopouzdanja. MNK Split - TOMMY - Alumnus 5:3.

• Da se barem igralo samo jedno poluvrime

Malonogometaši Splita su doživili još jedan prvenstveni poraz. Sve je doduše lijepo izgledalo prvih 20 minuta kada je na semaforu stalo blistavih 0:2. Međutim drugi dio utakmice je odlučio pobjednika. Petrinčica Idis - Split TOMMY 4:3.

• Sve riješili iz prve

Očito je da dolaze bolji dani za malo nogometaše Splita. Potpis sa novim sonzorom se još nije niti osušio na papiru, a uknjižena je pobjeda u gostima. Revanš u Splitu bi po svemu sudeći trebao biti puka formalnost. MNK Brod - MNK Split-TOMMY 1:3.

• Od danas i službeno MNK Split-Tommy

Splitski malonogometaši od danas više nisu Brodosplit inžinjering već TOMMY. Promjena glavnog sponzora se pripremala duže vremena, ali nikada nije kasno za prave poteze.

• Stiglo je neko novo vrijeme

Splitski malonogometaši su upisali još jedan bolan poraz u prvenstvu. Makarsko Novo vrijeme je na krilima najboljeg igraća utakmice Alena Fetića ubilježilo uvjerljivu pobjedu. Novo vrijeme Apfel - Split 4:1

• Malonogometaški bojkot

Klubovi 1. HMNL su se ovoga vikenda odlučili na bojkot. Neće se odigrat niti jedna jedina utakmica. Svih 12 klubova stali su ko jedan i rekli HNS-u dosta.

• Hladan tuš u Osijeku

Nakon domaće pobjede stigao je visoki gostujući poraz. Osiječani su se poigrali sa hrvatskim prvakom. Osijek - Split 5:1