Malo-nogometni klub Split

• Split Tommy iz ponora do pobjede

U doigravanju za plasman u prvu ligu malonogometaši Split Tommya su prošli put od pakla do raja. Poluvrijeme je bilo neriješeno, a onda je Brod vodio 5:3. Uslijedio je veliki povratak i zasluženo slavlje. MNK Brod 035 - MNK Split Tommy 5:8.

• VELIČANSTVEN USPJEH MNK SPLIT TOMMY

Porto Tolero je stradao kao još jedna žrtva u nizu goropadnog stroja Mate Stankovića. Utakmica će biti zapamćena kao zadnja u nizu 100% učinka u sezoni. Uspijeh koji se vjerojatno više neće ponoviti. MNK Porto Tolero - MNK Split Tommy 1:7.

• Split Tommy na 99%

Split Tommy je utrpao 9 lakih komada ekipi Okruka koja je ruku na srce mogla stradati i puno gore. S ovom pobjedom Split Tommy je na 99% pobjea u ligi. Još samo jedna ih dijeli od 100% učinka. MNK Split Tommy - MNK Okruk 9:1

• Ležerno do pobjede

Split Tommy je ležerno ušao u utakmicu te na poluvremenu gubio sa 3:0. Kup je ostavio traga na ekipi Mate Stankovića koji je poluvrijeme iskoristio na najbolji mogući način. U drugom dijelu rapsodija i pobjeda. MNK Metković - MNK Split Tommy 4:5

• Split Tommy osvojio kup-Subotić dao četiri gola

MNK Split Tommy je napravio veličanstveni podvig. Na turnir je došao kao drugoligaš i osvojio kup. U finalnoj utakmici koja je bila za prste lizat sva četiri gola za Split Tommy je zabio Subotić. MNK Split Tommy - MNK Square 4:3.

• Split Tommy i Square u finalu

U još jednom dramatičnom dvoboju Split Tommy je pobijedio Osijeka. Bio je to revanš za poraz od prošle sezone kada ih je Osijek izbacio iz prve lige. Protivnik u finalu je dubrovački Square. MNK Split Tommy - MNK Osijek 3:2.

• Dramom do polufinala

Kakva poslastica za sve ljubitelje malog nogometa. MNK Split Tommy je zasluženo pobijedio prvoligaša iz Zagreba i ušao u polufinale hrvatskog kupa. Gol za gol i na kraju drama u zadnjih pet minuta. MNK Split Tommy - MNK Alumnus 4:3.

• Pobjeda kao zagrijavanje za kup

Split Tommy je opet slavio nastavivši nevjerojatni niz u prvenstvu. 17 pobjeda bez poraza. Odlično zagrijavanje za kup. Burilović sa 2, Protega sa 2 i Gudelj - Velaga sa 1 golom su razmontirali goste. MNK Split Tommy - MNK Stari Grad 5:3.

• Welcome back MNK Split

MNK Split Tommy je u potpunosti deklasirao momke u crnome. Ustanik se za pravo reč nije niti sasatao sa balunom deboto cilu utakmicu. Split Tommy je i matematički postao prvoligaš. MNK Split Tommy - MNK Ustanik 14:1

• Split Tommy gazi sve pred sobom

Šaljivci bi rekli da je Split Tommy u krizi jer je u prvom susretu sa Trogirom slavio sa većom razlikom. Ali šalu na stranu pobjeda je bila maestralna. Split Tommy samo još jedna pobjeda dijeli od prve lige. MNK Trogir - MNK Split Tommy 1:9