Malo-nogometni klub Split

• Alumnus dobija po tamburi

U derbiju 9. kola 1.HMNL Split Tommy razvalio je Alumnusa rezultatom 5:1. Po dva gola su zabili Subotić i Grcić dok je Jelovčić dao jedan. Igrači su nastupili u majicama potpore našem Hajduku. MNK Split Tommy - MNK Alumnus 5:1

• Split Tommy utihnuo dvoranu u Dubrovniku

Split Tommy je utihnuo prepunu dvoranu u Dubrovniku i nanio prvi poraz Squeru na njihovom terenu. Momci Mate Stankovića su odigrali apsolutno briljantno i nabili komplekse suparniku. MNK Square - MNK Split Tommy 1:4

• Veliki derbi odnio Split Tommy

Veličanstvena utakmica je odigrana pred prepunom dvoranom na Gripama. Domačini su vodili dva puta, a gosti iz Makarske stizali, nakon crvenog kartona se uspijeli obraniti, ali ipak su na kraju kapitulirali. MNK Split Tommy - MNK Novo vrijeme 3:2

• Puna šaka brade u Osijeku - 3 gola Jelovčića

Split Tommy je nakon poraza došao do zaslužene pobjede u Osijeku. Od samoga početka naši momci su se postavili autoritativno i kroz cijelu utakmicu vodili. Jelovčić je imao svo dan. MNK Osijek Kelme - MNK Split Tommy 2:5

• Prvi poraz Split Tommya

Nije velika šteta zbog prvog prvenstvenog poraza. Tim više šta je on doša u ovoj fazi prvenstva. Murter se pokazao kao dobra ekipa koja ima visoke ambicije. Naše momke očekuje teško gostovanje u Osijeku. MNK Murter Royal - MNK Split TOMMY 3:2

• Svi zadovoljni podjelom bodova

U tvrdoj utakmici koja je opravdala epitet derbija Nacional i Split Tommy su odigrali neriješeno. Nacional je vodio 0:2, Split poravnao na 2:2, Novak odma poentirao za 2:3, a minutu prije kraja Fetič izjednačio. MNK Split Tommy - MNK Nacional 3:3

• Veliki povratak u drugom dijelu - utrpali 9 komada

Igrači Split Tommya se iz utakmice u utakmicu poigravaju sa živcima svoga trenera Stankovića. I ovoga puta je bilo tako. Na poluvremenu 2:0 za domače, a onda Subotić i Fetič hat-trick i na kraju čista pobjeda. MNK Brod 035 - MNK Split Tommy 2:9

• Pavić i Fetič donijeli prvu pobjedu

MNK Split Tommy je minimalno slavio na Gripama. Bodovi su upisani i to je najvažnije u ovome trenutku, a pobjeda je teško izborena. Trenutak lucidnosti tandema Petrić - Fetič je bio dovoljan za puni plijen. MNK Split Tommy - MNK Novi Marof 2:1

• Vodili 2:0, dobili crveni I ostali neriješeno

Kakva utakmica na otvaranju prvenstva. U utakmici izvanrednih poteza I visokog ritma Split Tommy je imao sve. Vodili su sa 2:0 gađali stative, ali nisu uspjeli do kraja sačuvati vodstvo. HMNK Vrgorac GTP - MNK Split Tommy 2:2.

• Pobjednička serija prekinuta u Rijeci

Svemu dođe kraj pa tako i nevjerojatnoj seriji Split Tommya. Naši momci su kontrolirali utakmicu do drugog poluvrimena kada su u 7 minuta dobili 4 gola. I onda spasonosni golovi Laure i Subotića za remi. MNK Grobnik-MNK Split Tommy 6:6.